Exit Toys Studsmatta Silhouette Ground Ø 427 cm
Ökar den roliga faktorn
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter
Beskrivning
Upplev den ultimata studsglädjen i din egen trädgård! Ett tätt spänt nät och en skyddande kant garanterar bästa möjliga säkerhet för både stora och små. Den galvaniserade och pulverlackerade ramen är väderbeständig och mycket slitstark. 80 fjädrar garanterar en behaglig studsupplevelse.
| Total diameter | 427 cm |
| Hoppområdets diameter | 370 cm |
| Antal fjädrar | 80 |
| Fjädrarnas längd | 14,1 cm |
| Trampolinens höjd | trampolinhöjd 20 cm |
| Trampolinhöjd inkl. säkerhetsnät | 203 cm |
| Bredd på skyddskanten | 28,5 cm |
| Maximal användarvikt | 120 kg |
| Lägsta ålder | 3 år för barn |
| Varumärke: | Exit Toys |
|---|
Tillbehör
Passar med
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för Exit Toys Studsmatta Silhouette Ground Ø 427 cm
1 kundrecension i alla språk
2,0 av 5 stjärnor
| 5 stjärnor | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 3 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 2 stjärnor | | 1 | (100%) |
| 1 Stjärnor | | 0 | (0%) |
1 recension
Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 1 recensioner tillgängliga på ett annat språk.
- Inga recensioner tillgängliga
Senaste artiklarna:
Upptäck Playpolis:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 6.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering