Exit Toys Studsmatta Silhouette Ø 427 cm
Familjekul med mycket säkerhet
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter
Beskrivning
En högkvalitativ studsmatta för din egen trädgård med en riktigt stor hoppyta. 80 fjädrar säkerställer en utomordentligt hög studs. Ett säkerhetsnät med blixtlås ingår så att ingen skadar sig när man leker. Det finns också en skyddskant med särskilt fotskydd. Ramen med fyra W-fötter är stabil och väderbeständig.
| Total diameter | 427 cm |
| Hoppytans diameter | 370 cm |
| Antal fjädrar | 80 |
| Fjädrarnas längd | 14,1 cm |
| Studsmattans höjd | 86 cm |
| Studsmattans höjd inkl. säkerhetsnät | 269 cm |
| Bredd på skyddskanten | 28,5 cm |
| Maximal användarvikt | 120 kg |
| Lägsta ålder | 3 år för barn |
| Varumärke: | Exit Toys |
|---|
svenska recensioner skriven för Exit Toys Studsmatta Silhouette Ø 427 cm
Senaste artiklarna:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 6.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering