Exit Toys Studsmatta Silhouette Ø 366 cm
Vem hoppar högst?
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter
Beskrivning
Den här stora, runda studsmattan är riktigt rolig. Den har ett säkerhetsnät med blixtlås som spänns fast runt ramen. Detta förhindrar att man faller när man hoppar. Dessutom säkerställer en skyddskant med ett integrerat fotskyddssystem att ingen fot kan komma in mellan fjädrarna. Väderbeständig och rostfri - studsmattan kommer att ge många års nöje.
| Total diameter | 366 cm |
| Hoppytans diameter | 309 cm |
| Antal fjädrar | 72 |
| Fjädrarnas längd | 14,1 cm |
| Trampolinens höjd | 84 cm |
| Trampolinhöjd inkl. säkerhetsnät | 267 cm |
| Bredd på skyddskanten | 28,5 cm |
| Maximal användarvikt | 120 kg |
| Lägsta ålder | 3 år för barn |
| Varumärke: | Exit Toys |
|---|
svenska recensioner skriven för Exit Toys Studsmatta Silhouette Ø 366 cm
Senaste artiklarna:
Upptäck Playpolis:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 6.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering