Exit Toys Studsmatta Silhouette Mark 214 x 305 cm
Obegränsad utomhusglädje
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter
Beskrivning
Förvandla din trädgård till ett riktigt nöjesparadis. Denna rektangulära trampolin imponerar med sin komfort och höga säkerhetsnivå. Den robusta ramen sänks först ned i marken. Därefter fästs skyddskanten och skyddsnätet. Detta täcker fjädrarna och förhindrar att de faller ut.
| Total storlek | 214 x 305 cm |
| Storlek på hoppytan | 150 x 241 cm |
| Antal fjädrar | 72 |
| Fjädrarnas längd | 16,5 centimeter |
| Studsmattans höjd | 20 centimeter |
| Studsmattans höjd inkl. säkerhetsnät | 203 cm |
| Bredd på skyddskanten | 32 cm |
| Maximal användarvikt | 120 kg |
| Lägsta ålder | 3 år för användare |
| Varumärke: | Exit Toys |
|---|
Tillbehör
Passar med
svenska recensioner skriven för Exit Toys Studsmatta Silhouette Mark 214 x 305 cm
Senaste artiklarna:
Upptäck Playpolis:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 6.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering