Exit Toys Studsmatta Silhouette Ground Ø 366 cm
Actionfylld träning för hela familjen
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter
Beskrivning
Hur högt kan du hoppa? Den här coola golvtrampolinen kastar dig upp i luften med 72 fjädrar. Det finns ett säkerhetsnät som förhindrar att du faller till marken. Det finns också en skyddskant med ett sofistikerat fotskyddssystem. Detta förhindrar att fötterna hamnar mellan fjädrarna. För att garantera många års nöje är ramen väderbeständig och rostskyddad.
| Total diameter | 366 cm |
| Hoppområdets diameter | 309 cm |
| Antal fjädrar | 72 |
| Fjädrarnas längd | 14,1 cm |
| Trampolinens höjd | trampolinhöjd 20 cm |
| Trampolinhöjd inkl. säkerhetsnät | 203 cm |
| Bredd på skyddskanten | 28,5 cm |
| Maximal användarvikt | 120 kg |
| Lägsta ålder | 3 år för barn |
| Varumärke: | Exit Toys |
|---|
svenska recensioner skriven för Exit Toys Studsmatta Silhouette Ground Ø 366 cm
Senaste artiklarna:
Upptäck Playpolis:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 6.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering