Exit Toys Studsmatta Silhouette Ground Ø 305 cm
Maximal hoppglädje i din egen trädgård
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter
Beskrivning
Med den här coola golvtrampolinen kan barn från 3 år träna upp sin balans och koordinationsförmåga. Det är jättekul och får hela kroppen att röra på sig. Ett starkt säkerhetsnät och skyddskanten med extra fotskyddssystem garanterar bekymmersfritt hoppande. Den väderbeständiga ramen är galvaniserad och pulverlackerad.
| Total diameter | 305 cm |
| Hoppområdets diameter | 248 cm |
| Antal fjädrar | 54 |
| Fjädrarnas längd | 14,1 cm |
| Studsmattans höjd | 20 centimeter |
| Studsmattans höjd inkl. säkerhetsnät | 203 cm |
| Bredd på skyddskanten | 28,5 cm |
| Maximal användarvikt | 100 kg |
| Lägsta ålder | 3 år för barn |
| Varumärke: | Exit Toys |
|---|
svenska recensioner skriven för Exit Toys Studsmatta Silhouette Ground Ø 305 cm
Senaste artiklarna:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 6.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering